13. 12. 2021, 07:35

SŠA HOLICE

rádi bychom Vás pozvali na den otevřených dveří, který se koná v pátek  21. 1. 2022 od 12:00 hod do 16:00 hod a v sobotu 22. 1. 2022 od 8:00 do 12:00 hod.

S ohledem na mimořádná opatření je důležité předem oznámit svoji účast, pokud budete mít zájem navštívit naší školu osobně. Prohlídky budou probíhat individuálně (pouze jedna rodina + jeden průvodce).

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel. čísle 702 294 837 nebo na email jelinkovam@spsauto.cz ve kterém uvedete jméno a příjmení a jaký čas by Vám vyhovoval. Čas Vám potvrdíme emailem nebo nabídneme nejbližší možnou variantu.

Při Dnu otevřených dveří budeme pro rodiče dětí provádět zdarma servis jejich vozidel.

Kdo bude mít zájem o servis, přijede do označené servisní dílny, kde bude provedena kontrola brzd, tlumičů, elektro zařízení včetně seřízení světel. Dále kontrola stavu chladící kapaliny a výměna kompletních kol.

Těšíme se na Vás

Můžete se těšit na:

- na osobní prohlídku školy

- informace o škole, o oborech a o studiu

- informace o stravování, autoškole a domově mládeže

Virtuální 3D prohlídka školy

26. 1. 2022

Od 1. 2. 2022 se z organizačních důvodů mění rozvrh pro všechny třídy.

26. 1. 2022

ŘEDITEL STŘEDNÍ ŠKOLY AUTOMOBILNÍ HOLICE VYHLAŠUJE 1. KOLO PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ