25. 1. 2021, 07:35

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PÁTEK 26. 2. 2021 ONLINE NEBO PŘÍMO U NÁS VE ŠKOLE

SŠA HOLICE

rádi bychom Vás pozvali na den otevřených dveří, který se koná v pátek  26. 2. 2021 od 8:00 do 16:00 hod a to v online formě nebo přímo u nás ve škole.

S ohledem na mimořádná opatření je důležité předem oznámit svoji účast, pokud budete mít zájem navštívit naší školu osobně. Prohlídky budou probíhat individuálně (pouze jedna rodina + jeden průvodce).

V případě zájmu se prosím objednávejte na tel. čísle 702 294 837 nebo na email jelinkovam@spsauto.cz ve kterém uvedete jméno a příjmení a jaký čas by Vám vyhovoval. Čas Vám potvrdíme emailem nebo nabídneme nejbližší možnou variantu.

Pokud se nemůžete zúčastnit přímo u nás ve škole, je možno využít online den otevřených dveří, kde se Vám bude osobně věnovat jeden z pedagogů školy.

Při Dnu otevřených dveří budeme pro rodiče dětí provádět zdarma servis jejich vozidel.

Kdo bude mít zájem o servis, přijede do označené servisní dílny, kde bude provedena kontrola brzd, tlumičů, elektro zařízení včetně seřízení světel. Dále kontrola stavu chladící kapaliny a výměna kompletních kol.

Těšíme se na Vás

Můžete se těšit na:

- na osobní nebo virtuální prohlídku školy

- informace o škole, o oborech a o studiu

- informace o stravování, autoškole a domově mládeže

Virtuální 3D prohlídka školy

Online den otevřených dveří

K připojení není potřeba žádná aplikace, stačí kliknout na odkaz níže a přes něj se připojíte do videokonference z mobilu, počítače, notebooku nebo tabletu. Stačí vám PC nebo mobil, reproduktory a mikrofon. Dostanete se do tzv. předsálí, odkud budete po chvíli přizváni naším pedagogem do videokonference.

Online den otevřených dveří - odkaz pro připojení k online dni otevřených dveří

Věnovat se Vám budou naši pedagogové:

- Mgr. Věra Lupínková

- Ing. Marcela Sochová

- Mgr. Bc. Radka Dojčánová

Rádi se s Vámi uvidíme také na BURZÁCH ŠKOL ONLINE

- 13. 1. 2021 Trutnov

- 13. 1. 2021 Kolín

- 14. 1. 2021 Náchod

- 15. 1. 2021 Rychnov nad Kněžnou

- 15. 1. 2021 Žďár nad Sázavou

- 18. 1. 2021 Hradec Králové

- 18. 1. 2021 Chrudim

- 19. 1. 2021 Svitavy

- 20. 1. 2021 Havlíčkův Brod

Vždy od 16 do 19 hod

27. 7. 2021

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022 PRO ŽÁKY 1. ROČNÍKŮ

Zahájení školního roku 2021/2022 pro žáky 1. ročníků SŠ automobilní Holice proběhne ve středu 1. září 2021 v 10:00 hod. v budově Střední školy automobilní Holice.