12. 3. 2020, 11:25
SSA Holice

chtěli bychom Vás informovat, že výuka v naší škole bude v následujících týdnech probíhat on-line na platformě Office 365 v prostředí Microsoft Teams, do kterého mají všichni studenti přístup ze svých školních účtů.

V současné době vytváříme studijní skupiny podle konkrétních předmětů. Apelujeme na všechny studenty, aby k nově vzniklé situaci přistoupili maximálně zodpovědně a aby se co nejdříve přihlásili do Office 365 na portal.office.com. Odkaz je dostupný i na webu spsauto.cz mezi odkazy na Bakalář, suplování atd. Připomínáme, že přihlašovací údaje jsou stejné jako do školních počítačů (email ve tvaru jmeno.prijmeni@spsauto.cz, heslo je stejné, jakým se studenti přihlašují do školních počítačů). V případě problému s přihlašováním se obraťte na třídní učitele. Mailové adresy najdete na webu školy www.spsauto.cz. V některých předmětech jsou již vypsané úkoly, takže žáci mohou okamžitě začít pracovat, aplikace je přístupná z PC, tabletů a chytrých telefonů.

Pokud byste potřebovali ve škole cokoliv zařídit, můžete nás kontaktovat e-mailem či telefonicky. Zároveň Vás žádáme, abyste sledovali informace v Bakaláři, na webu školy, školním Facebooku nebo Instagramu.

Je důležité, aby žáci pravidelně kontrolovali své školní e-maily.

Těšíme se na virtuální setkávání a přejeme všem zdraví.

Tým pedagogů školy