20. 1. 2021, 10:25

MŠMT vydalo informaci k provozu škol v termínu 25.1.2021 – 29.1.2021.

Teoretická výuka: v této době bude probíhat u všech tříd distanční výuka

Žák, který má distanční výuku, si může domluvit individuální konzultaci s učitelem ve škole. Platí ale pravidlo 1 učitel + 1 žák.

Praktická výuka: nebude probíhat. I zde platí, že si žák může domluvit individuální konzultaci s učitelem odborného výcviku.

Autoškola: třídy 3.Aa, 3.Ba, 3.Ce, 3.Dk, 3.MA a 3.MB se mohou hlásit na jízdy v autoškole přes aplikaci Moje – autoškola.

Stravování: žáci distančního vzdělávání mohou odebírat stravu u výdejního okénka. Sami si musí stravu přihlásit nejpozději do pátku 22.1.2021 do 13:00 hodin

Ubytování: nebude probíhat

Vysvědčení: 28.1.2021 mají žáci dostat výpis pololetního vysvědčení. Vzhledem k tomu, že nejsou přítomni ve škole, mohou svoji pololetní klasifikaci vidět v programu Bakalář. Výpis vysvědčení dostanou do 3 dnů po nástupu do školy na prezenční výuku.

Pololetní prázdniny: termín je stanoven na 29.1.2021. V tento den nebude probíhat distanční výuka.

Další informace poskytneme v závěru týdne, podle jejich zveřejní MŠMT. Sledujte web školy, FB školy, Teams.

Pokud budete mít dotazy, obraťte se na své třídní učitele, nebo volejte na číslo 605 312 041.

Mgr. Bc. Michal Šedivka

ředitel SŠA Holice