Proč studovat u nás?

Asi 500 chlapců a dívek, kteří na škole právě studují, to ví lépe než my.

"Líbí se nám tady kámoši a taky ...

11 500 m2

moderního školního areálu

50

zahraničních stáží ročně

1 min

mezi ubytováním a školou

96 %

do roka zaměstnaných absolventů

Studuj na Střední škole automobilní v Holicích a budeš mít
všech 5 pohromadě

Vše na jednom místě

Školní areál neslouží jen k výuce. Můžeš v něm i bydlet, stravovat se, sportovat s kamarády (fotbal, florbal, stolní tenis, posilovna), navštěvovat jazykové kurzy s rodilým mluvčím nebo si opravit auto a bez obav parkovat vlastní motorku.

Praxe především

Chceš se učit jen to, co má smysl? Nedivíme se. Pobavíš se i přiučíš na zahraničních stážích ve Francii, v Rakousku, Finsku, Maďarsku, v Číně nebo na Slovensku nebo na reálných zakázkách v ostrém provozu řady českých firem. A zvládneš to.

Odborný tým

Ať už si vybereš kterýkoliv obor, máš jistotu, že ti své zkušenosti předají zkušení odborníci. Budoucí automechanik, hasič, policista, karosář, logistik, voják i konstruktér bude u nás v nejlepších rukou. Stejně jako budoucí řidič – řidičák u nás chceš, že?

Díváme se do budoucnosti

Máš rád/a historii? Tak si zajdi do technického muzea. V našich učebnách a dílnách držíme krok s moderními trendy. Elektromotory a hybridní motory? Moderní geometrie a diagnostika? 3D tiskárny, virtuální realita a špičkové trenažéry? Máš to mít.

Jistota uplatnění

Už víš, čím se chceš živit? Výuční list nebo maturitní vysvědčení jsou jedna věc. Prosadit se ale v nabité konkurenci absolventů jiných škol věc druhá. Díky Střední škole automobilní Holice tuhle zatáčku vybereš stejně dobře jako tví předchůdci.

Chceš se přesvědčit na vlastní oči?

Tak neváhej a navštiv nás. Stačí se podívat, kdy pořádáme nejbližší den otevřených dveří.

15. 8. 2023

STRAVOVÁNÍ A UBYTOVÁNÍ 2023/2024

Více informací
15. 8. 2023

Organizace vyučování ve školním roce 2023/2024

Více informací
Další aktuality